Nasze osiągnięcia (2017/2018)

06.06.2018 – XV Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „Legendy Ziemi Krasnostawskiej”

  • III miejsce w kat. literackiejAmelia Pakuła (klasa IV).

 

18.05.2018 – XV Powiatowy Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

  • etap powiatowy (18.05.2018):
    • IV miejsceWeronika Tomiło, Daniel Zdybel, Konrad Berbeć, Natalia Szewczyk, Kacper Król, Julia Kwiecińska.

 

17.05.2018 – XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Życie i twórczość Marii Konopnickiej”

  • wyróżnieniaOliwia Brożek (klasa V), Patryk Czop (klasa V).

 

17.05.2018 – XXXVII Mały Konkurs Recytatorski

  • etap gminny (17.05.2018):
    • I miejsce w II gr. wiekowej: Amelia Pakuła (klasa IV),
    • II miejsce w II gr. wiekowej: Daniel Zdybel (klasa IV),
    • wyróżnienie w I gr. wiekowej: Krzysztof Domański (klasa III).

 

26.04.2018 – XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej „Kwiaty w poezji i prozie”

  • II miejsce w I gr. wiekowej: Sandra Brożek (klasa I),
  • II miejsce w II gr. wiekowej: Daniel Zdybel (klasa IV).

 

25.04.2018 – IV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Czytanie jest przygodą”

  • wyróżnienie: Krzysztof Domański (klasa III).

 

24.04.2018 – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

  • wyróżnienie: Klaudia Małysz (klasa IV).

 

06.04.2018 – Konkurs na palmę, pisankę, stroik i kartkę wielkanocną

  • wyróżnienia w I gr. wiekowej: Dawid Janicki, Klaudia Janicka, Joanna Daniło, Marta Daniło,
  • wyróżnienia w II gr. wiekowej: Natalia Brożek, Paweł Edel, Dorota Matyjaszek,
  • wyróżnienia w III gr. wiekowej: Małgorzata Chwałek, Diana Krzysztoń.

 

06.04.2018 – Konkurs Matematyczny Pangea

  • tytuł finalistki: Amelia Pakuła (klasa IV).

 

01.03/23.03.2018 – XLI Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

  • etap gminny (01.03.2018):
    • I miejsceJulia Kwiecińska (klasa VI),
  • etap powiatowy (23.03.2018):
    • III miejsceJulia Kwiecińska (klasa VI).

 

21.12.2017 – VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Anioł”

  • wyróżnienieJulia Kwiecińska (klasa VI).

 

17.11/21.11.2017 – XXI Jesienny Konkurs Recytatorski

  • etap gminny (17.11.2017):
    • laureaci: Małgorzata Chwałek, Diana Krzysztoń,
    • wyróżnieniaDorota Matyjaszek, Daniel Zdybel, Krzysztof Domański,
  • etap powiatowy (21.11.2017):
    • laureat: Małgorzata Chwałek,
    • wyróżnienie: Diana Krzysztoń.

 

08.10.2017 – Konkurs plastyczny „Biblia i ja. Moja ulubiona opowieść biblijna”

  • nagroda: Natalia Szewczyk (klasa V).

 

„Nasze osiągnięcia” z poprzednich lat:

Rok szkolny 2016/2017