12.05/18.05/07.06.2017 – XXXVI Mały Konkurs Recytatorski
- etap gminny (12.05.2017):
- I miejsce w I gr. wiekowej: Daniel Zdybel (klasa III),
- I miejsce w II gr. wiekowej: Małgorzata Chwałek (klasa VI),
- II miejsce w I gr. wiekowej: Amelia Pakuła (klasa III),
- III miejsce w I gr. wiekowej: Klaudia Małysz (klasa III),
- III miejsce w II gr. wiekowej: Diana Krzysztoń (klasa VI),
- wyróżnienie w I gr. wiekowej: Krzysztof Domański (klasa II).
- etap powiatowy (18.05.2017):
- laureat: Małgorzata Chwałek (klasa VI),
- wyróżnienie: Diana Krzysztoń (klasa VI).
- etap wojewódzki (07.06.2017):
- III miejsce: Małgorzata Chwałek (klasa VI).
04.06.2017 – V Powiatowy Festiwal Piosenki i Tańca
- I miejsce w kat. „solista” w I gr. wiekowej: Daniel Zdybel (klasa III),
- III miejsce w kat. „solista” w II gr. wiekowej: Małgorzata Chwałek (klasa VI).
31.05.2017 – II Powiatowy Konkurs Czytelniczy
- laureat: Małgorzata Chwałek (klasa VI; opiekun: p. Marta Magier).
Konkurs „Zdrowe odżywianie – zdrowe dzieci”
- wyróżnienia: Rafał Podgórski (klasa I), Dawid Janicki (klasa II), Klaudia Małysz (klasa III).
29.05.2017 – XIV Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „Legendy Ziemi Krasnostawskiej”
- II miejsce w kat. literackiej: Natalia Szewczyk (klasa IV; opiekun: p. Marta Magier),
- wyróżnienie w kat. literackiej: Patryk Czop (klasa IV; opiekun: p. Marta Magier),
- II miejsce w kat. plastycznej: Natalia Szewczyk (klasa IV; opiekun: p. Ewa Kniaź – Pawelczyk).
09.05.2017 – XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej „Cztery pory roku”
- I miejsce w I gr. wiekowej: Daniel Zdybel (klasa III),
- II miejsce w II gr. wiekowej: Małgorzata Chwałek (klasa VI).
26.04.2017 – Konkurs na palmę, pisankę, stroik i kartkę wielkanocną
- nagrody główne: Natalia Brożek (klasa III), Dawid Janicki (klasa II), Paweł Edel (klasa V), Patryk Czop (klasa IV), Kacper Chorąbała (klasa VI),
- wyróżnienia: Weronika Tomiło (klasa III), Klaudia Małysz (klasa III).
10.04.2017 – Mały Konkurs Recytatorski „Dobre Duszki”
- I miejsce: Amelia Pakuła (klasa III),
- II miejsce: Natalia Brożek (klasa III),
- III miejsce: Daniel Zdybel (klasa III),
- wyróżnienia: Marta Daniło (klasa II), Weronika Tomiło (klasa III), Paulina Ekalt (klasa III), Klaudia Małysz (klasa III).
- wyróżnienia: Amelia Pakuła (klasa III), Bartosz Brożek (klasa II), Jakub Król (klasa II), Patryk Czop (klasa IV), Natalia Szewczyk (klasa IV), Małgorzata Chwałek (klasa VI).
10.03.2017 – Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”
- II miejsce: Amelia Pakuła (klasa III; opiekun: p. Anna Chmura).
03.03.2017 – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
- IV miejsce (etap gminny): Kacper Kawiorski (klasa VI).
16.11.2016 – Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „Henryk Sienkiewicz – znamy i czytamy”
- wyróżnienie w kategorii plastycznej: Kacper Kawiorski (klasa VI; opiekun: p. Ewa Kniaź – Pawelczyk).
„Nasze osiągnięcia” z innych lat:
Rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2019/2020