Zespół taneczny Cool Dance

Młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania – nasze talenty taneczne

Każdy ma ukryty talent i hobby, ale nie każdy ma odwagę wyjść naprzeciw swoim marzeniom i poznać posiadane zdolności oraz możliwości rozwoju. Chętnie w tym pomagamy, rozwijamy talenty taneczne, aktorskie, wokalne, umiejętności współpracy w grupie.

COOL DANCE to zespół taneczny, w skład którego wchodzą: Daniel Zdybel, Amelia Pakuła, Natalia Brożek, Agata Cimek, Oliwia Brożek, Paulina Ekalt, Julia Kwiecińska, Małgorzata Chwałek, Diana Krzysztoń i Karolina Magier. Grupa pracuje pod kierunkiem absolwentki naszej szkoły Diany Zdybel od wiosny 2018, a już kilkukrotnie z powodzeniem prezentowała się na scenie podczas uroczystości gminnych. Nasi uczniowie z COOL DANCE są ozdobą różnych  uroczystości szkolnych, kochają taniec, bawią się nim i rozwijają dzięki niemu. Taniec niewątpliwie pomaga w życiu młodego człowieka, dowartościowuje, uczy systematyczności, odpowiedzialności i umiejętności dostosowania się do innych, zachowując własny styl i osobowość.