Zabawa choinkowa

Karnawał to czas radości i wspólnych zabaw. Wszyscy czekamy na takie wydarzenia. 11 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa noworoczna. Impreza rozpoczęła się o godzinie 13.00. Uczniowie przybyli wraz z rodzicami, rodzeństwem, a także znajomymi. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Ks. Proboszcz Jerzy Koma, Wójt Gminy Żółkiewka Pan Jacek Lis, Sekretarz Gminy Żółkiewka Pan Marcin Zając, Przewodniczący Rady Gminy Żółkiewka Pan Marian Kania, Radna Rady Gminy Żółkiewka Pani Halina Gontarz. Zabawę noworoczną rozpoczęliśmy o godzinie 15:00 jasełkami pt. „Betlejemskie cuda”. Przedstawienie zostało przygotowane przez koło teatralne „Tremo” pod kierunkiem pani Marii Koprucha. Wystrój sali i rekwizyty przygotowała pani Renata Rząd. Z wielkim zaangażowaniem artyści odegrali swoje role i przypomnieli wszystkim zebranym sceny rozgrywające się w stajence betlejemskiej: życie Maryi i Józefa, pokłon pasterzy i monarchów oraz czuwanie zwierząt przy żłóbku. Pięknie zaśpiewane kolędy i pastorałki przez uczniów klas 0 – III, anioły oraz solistę Daniela Zdybla zrobiły na gościach duże wrażenie. Wykonawcy otrzymali gromkie brawa. Po części artystycznej Pani Dyrektor Marta Magier złożyła wszystkim obecnym życzenia noworoczne. Następnie Przewodniczący Rady Gminy Żółkiewka Pan Marian Kania i Wójt Gminy Żółkiewka Pan Jacek Lis podziękowali za zaproszenie i złożyli noworoczne życzenia dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom i rodzicom. Obdarowali oni także dzieci słodkościami. Jak co roku o godz. 17:30 św. Mikołaj odwiedził dzieci z naszej szkoły, którym wręczył prezenty. Były to chwile pełne uroku i radości. W ten wyjątkowy wieczór bawił wszystkich zespół muzyczny „Konkret”. Dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek dla naszych gości i uczniów. Ta wspaniała impreza zakończyła się o godzinie 20:00 i dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.