Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy VI.

Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny – recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz przedstawiali wesołe scenki z życia szkoły.

Na zakończenie akademii głos zabrała Pani Dyrektor – Marta Magier, złożyła wszystkim pracownikom serdeczne życzenia, podziękowania za wysiłek, zaangażowanie, życzliwość i cierpliwość, a także życzyła wszystkim dalszych sukcesów w pracy.

Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia oraz wręczyli symboliczne upominki.