Zbiórka darów dla bezdomnych psów

W dniach 04 – 09.10.2021 r. na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka darów dla schroniska bezdomnych zwierząt w Lublinie. Zbiórka została zorganizowana przez uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariuszy pod opieką nauczyciela – koordynatora wolontariatu p. Doroty Kiełbasy. Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy, w tym: karmy, ręczników i koców dla podopiecznych w/w organizacji. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego. Zebrane dary zostały przekazane przez koordynatora dla schroniska w dniu 09. 10. 2021 r. Składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do tej zbiórki. Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.