Kochamy Ciebie św. Mikołaju

6 grudnia, jak co roku, naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Na ten dzień czekali wszyscy. Jednak szczególnie najwięcej emocji i radości niecodzienny gość wzbudził u najmłodszych uczniów z klas I – III. W podziękowaniu za otrzymane prezenty nasi uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze pod kierunkiem swoich wychowawców. Św. Mikołaj odwiedził także uczniów klas starszych. Była to okazja również do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze świętym Mikołajem. Ponadto z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego dzień 6 grudnia był „dniem czapki – mikołajki”. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły w mikołajkowych czerwonych czapkach. Ten, kto miał taką czapkę nie był przez nauczyciela odpytywany. 6 grudnia 2023 roku był dla całej naszej społeczności szkolnej dniem wyjątkowym, pełnym radości, życzliwości, dobroci i miłości. Św. Mikołaj opuszczając naszą szkołę podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Dziękujemy Mu z całego serca, że chciał odwiedzić naszą szkołę i obdarować prezentami każdego z nas. Dzięki tej wizycie czujemy, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko. Dobry, Święty Mikołaju chcemy Cię miłować, a dobroć Twoją będziemy naśladować. Do zobaczenia za rok!