Clown Walduś

5 października odwiedził naszą szkołę Clown Walduś. Jak co roku zaprosił uczniów na wesołą iluzję i porcję zdrowego śmiechu. Tegoroczny występ przebiegł pod hasłem: „Myślenie +Słuchanie + Patrzenie = Nauka! To wszystko nie boli – tylko ułatwia życie!”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0-VIII. Clown Walduś przygotował fantastyczny program, ciekawe rekwizyty i nowe sztuczki.

Celem spotkania była wyjątkowa i skuteczna terapia śmiechem, zabawą, która pozwoliła naszym uczniom poprzez myślenie, słuchanie oraz patrzenie doskonale się uczyć i bawić. Super atrakcją była możliwość udziału uczniów w popisowych numerach naszego gościa. Walduś zadawał ciekawe i podchwytliwe pytania, na które uczniowie musieli odpowiedzieć, a za poprawną odpowiedź otrzymywali niespodziankę. Te wszystkie zabawy i pokazy miały na celu naukę patrzenia, myślenia i wyciągania wniosków. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania. Clown Walduś poprzez zabawę zwrócił uwagę na to, jak ważne jest w życiu uważne myślenie, słuchanie i patrzenie. Takie spotkania są doskonałą okazją do uczenia dzieci rzeczy ważnych i pożytecznych. Wszyscy na pewno długo będziemy wspominać ten wspaniały występ.  Dziękujemy i zapraszamy za rok!