Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej w Chłaniowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Spotkaliśmy się również po to, aby uroczyście pożegnać uczniów klasy ósmej. W tym roku szkolnym naukę w naszej szkole kończy 9 uczniów. Uroczystość ta tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą odprawioną o godz. 8:00 w miejscowym kościele przez  księdza proboszcza Jerzego Komę. Po mszy świętej wszyscy spotkali się w szkole, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klasy ósmej zaprezentowali występ artystyczny w podziękowaniu za wiele lat nauki, wychowania i troski. Wyrazili również wdzięczność rodzicom i pracownikom szkoły. Nie zabrakło kwiatów i łez wzruszenia. Po części artystycznej pani dyrektor Marta Magier dziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę w tym roku szkolnym. Uczniowie z celującymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe oraz stypendia i nagrody niespodzianki ufundowane przez Wójta Gminy Żółkiewka. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Pozostali uczniowie odebrali świadectwa w swoich klasach.

Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wakacji bezpiecznych, pełnych niezapomnianych przygód i wrażeń, a absolwentom dostania się do wymarzonej szkoły i wysokich wyników w przyszłości.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, czasami zabawnie, jednak mamy nadzieję, że wszyscy będą miło wspominać ten czas spędzony razem.
Do zobaczenia 4 września!

Nagrodzeni uczniowie w roku szkolnym 2022/2023

• Klasa I
    • Brożek Laura
  • Klasa II