Zabawa choinkowa 2024

Karnawał to czas radości i wspólnych zabaw. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na takie wydarzenia. 20 stycznia 2024 r. po czteroletniej przerwie w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Uczniowie przybyli wraz z rodzicami, rodzeństwem, a także znajomymi. Impreza rozpoczęła się o godzinie 13.00 śpiewaniem kolęd i pastorałek przez uczennice klas IV–VII pod kierunkiem pani Marii Koprucha oraz pani Bożeny Kwiatkowskiej. Oprawę muzyczną i repertuar kolęd i pastorałek przygotował pan Sławomir Kwiatkowski.

Po części artystycznej nasi uczniowie oraz dzieci spoza naszej szkoły brali udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora, pana Bartłomieja Gałusa. Repertuar zabaw był bogaty i zachęcił do uczestnictwa wszystkie dzieci, zarówno maluchy, jak i starszaków. Nie zabrakło też czasu na muzykę i taniec. Następnie o godzinie 16 uczniowie udali się do swoich klas na przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

O godzinie 17 mury naszej szkoły odwiedził św. Mikołaj i wręczył dzieciom prezenty, sprawiając im wielką radość. Potem uczniowie dalej tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Uczniowie klasy siódmej zadbali o oprawę muzyczną imprezy. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.