Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Angielski jest Fun-tastyczny”

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Angielski jest Fun-tastyczny” dzieci z naszej szkoły wykonały już szóste zadanie pt. „Multi-kulti”. 7 marca 2024 r. na lekcji języka angielskiego uczniowie klasy drugiej i trzeciej obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą Wielkiej Brytanii. Uczniowie nie tylko zapoznali się z położeniem geograficznym oraz flagami poszczególnych krajów wchodzących w skład Zjednoczonego Królestwa, ale również poznały symbole oraz najciekawsze zabytki i miejsca w Wielkiej Brytanii. Podczas lekcji dzieci z zaciekawieniem słuchały prezentacji, oglądały zdjęcia oraz krótkie filmy o zabytkach, a potem chętnie rozmawiały z nauczycielką, panią Magdaleną Małysz, na temat krajów anglojęzycznych. Uczniom bardzo podobają się zajęcia w ramach tego projektu i już nie mogą się doczekać następnego zadania.