Dzień Edukacji Narodowej 2017

W dniu 13 października 2017 roku obchodziliśmy po raz kolejny Dzień Edukacji Narodowej. Nie zabrakło dobrego humoru, piosenek oraz oklasków. Uczniowie z klasy czwartej i piątej przygotowali pod przewodnictwem Pani Magdy Małysz i Pani Agnieszki Celińskiej montaż słowno – muzyczny, który w zabawny sposób przedstawiał codzienność pracy nauczyciela. Amelia Pakuła oraz Weronika Tomiło bardzo dobrze odegrały role kobiet sprzątających szkolne korytarze oraz rozśmieszały publiczność szkolną swoimi spostrzeżeniami na temat pracy nauczyciela.

Daniel Zdybel i Paulina Ekalt jako redaktorzy TV Chłaniów przekazali nauczycielom życzenia, które były pełne optymizmu i zawierały obietnice dobrego wyposażenia szkół w pomoce szkolne oraz zapewnili o dobrej współpracy.

Naszym drogim Nauczycielom życzymy zadowolenia z własnej pracy, uznania i należnego im szacunku, wdzięczności uczniów oraz mimo kolejnych reform oświaty – więcej optymizmu.