Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Wydarzenie przebiegło zgodnie z zachowaniem przepisów dotyczących COVID-19.

O godzinie 8.00 ksiądz Jerzy Koma odprawił mszę świętą w miejscowym kościele. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, aby oficjalnie zakończyć miniony rok szkolny. Każdy wychowawca spotkał się w sali lekcyjnej ze swoimi uczniami. Pani Dyrektor wraz z panem Marcinem Zającem – sekretarzem Gminy Żółkiewka – odwiedzali poszczególne sale i wręczali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe uczniom, którzy otrzymali celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie. Z kolei rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali listy gratulacyjne, które były zwieńczeniem sukcesów ich dzieci.

Po wręczeniu nagród, wszyscy zgromadzeni udali się do sali gimnastycznej, by wysłuchać części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy ósmej i siódmej, pod kierownictwem pani Agnieszki Celińskiej. Nie zabrakło wzruszeń i gorących podziękowań od Absolwentów dla Pani Dyrektor. Podziękowania popłynęły również do kadry nauczycielskiej, za włożone serce w trud edukacji, cierpliwość, troskę i pomoc podczas nauki zdalnej. Absolwenci w szczególny sposób docenili wsparcie Rodziców, dzięki którym mogli ukończyć szkołę. Po refleksyjnych podziękowaniach, Pani Dyrektor wręczyła ósmoklasistom długo wyczekiwane świadectwa, życząc dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji, jak i bezpiecznych wakacji.