Zabawa choinkowa 2018

W sobotnie popołudnie 27 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa noworoczna. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12:00. Uczniowie przybyli wraz z rodzicami, rodzeństwem i znajomymi. Zabawę rozpoczęto tańcami przy dynamicznej muzyce zespołu Select. O godzinie 14:00 przybyli zaproszeni goście: ks. Jerzy Koma, Wójt Gminy Żółkiewka P. Jacek Lis, Radni Rady Gminy Żółkiewka: P. Andrzej Zając i P. Marcin Podsiadły. Uczniowie klas 0 – VI zaprezentowali przedstawienie pt: „Calineczka” – opowieść o dążeniu do wolności i piękna, o ukochaniu świata przyrody, słońca, ciepła, kwiatów i ptaków, a także o tęsknocie za tym, co piękne, ciepłe i jasne, delikatne i kruche, niepowtarzalne i dalekie… Dzieci przygotowały Panie Agnieszka Celińska i Magdalena Małysz, zaś piękne dekoracje „wyczarowały” Panie Maria Koprucha i Renata Rząd. Widzowie przyjęli spektakl z aplauzem.

Pani Dyrektor Marta Magier złożyła serdeczne życzenia noworoczne wszystkim obecnym, dzieciom życzyła przede wszystkim zdrowia i rozwijania swoich talentów. Następnie Wójt Gminy Żółkiewka Pan Jacek Lis podziękował za zaproszenie i złożył noworoczne życzenia dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom i rodzicom. Wspólnie z radnymi obdarował także dzieci słodkościami. Kolejną część imprezy stanowił poczęstunek przygotowany przez rodziców dla uczniów i gości. Wieczorem przybył z ogromnym workiem prezentów wyczekiwany przez wszystkich Św. Mikołaj. To była niezapomniana zabawa!!!