Zabawa choinkowa 2017

W sobotnie popołudnie 14 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbyła się zabawa noworoczna. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00. Uczniowie przybyli wraz z rodzicami, rodzeństwem, a także znajomymi, którzy nie uczęszczają do naszej szkoły. Zabawę rozpoczęto tańcami tradycyjnie już przy dynamicznej muzyce zespołu Select, którego „szefem” jest Piotrek Krawiec – absolwent naszej szkoły. O godzinie 13.30 przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Żółkiewka P. Jacek Lis, Radni Rady Gminy Żółkiewka P. Andrzej Zając, P. Zbigniew Domański i P. Marcin Podsiadły, oraz ks. Jerzy Koma.

Uczniowie Małgosia Chwałek i Daniel Zdybel dostarczyli nam wielu wzruszeń poprzez przepiękne wykonanie kolęd. Widzowie przyjęli występ z aplauzem. Pani Dyrektor Marta Magier złożyła serdeczne życzenia noworoczne wszystkim obecnym, dzieciom życzyła przede wszystkim zdrowia i rozwijania swoich talentów. Następnie Wójt Gminy Żółkiewka Pan Jacek Lis podziękował za zaproszenie i złożył noworoczne życzenia dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom i rodzicom. Wspólnie z radnymi obdarował także dzieci słodkościami. Kolejną część imprezy stanowił poczęstunek przygotowany przez rodziców dla uczniów i gości. Wieczorem przybył z ogromnym workiem prezentów wyczekiwany przez wszystkich Św. Mikołaj (Julka Zdybel) wraz ze Śnieżynkami (Hania Pawelec, Anetka Chwałek, Jagoda Małysz i Ilona Surowiecka). To była niezapomniana zabawa!!!