Występ klauna Waldusia

13 grudnia 2019 roku naszą szkołę odwiedził klaun Walduś z olbrzymią dawkę dobrego humoru!  Niesamowity gość wystąpił z programem „Żyj wesoło, żyj kolorowo. Baw się! Ciesz się! Uśmiechaj się”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0 – VIII.

Program wypełniony był pokazami gagów, dynamicznymi scenkami, sztuczkami, eksperymentami, zagadkami, muzyką, tańcem i – co oczywiste – śmiechem. Dysponujący zabawnymi rekwizytami klaun angażował do zabawy uczniów nagradzając ich słodkimi upominkami. Ekspresja, profesjonalizm, świetny kontakt z publicznością sprawiły, że budził pozytywne emocje.

Występ klauna Waldusia to nie tylko świetna zabawa, ale również nauka. Prezentowane przez niego zabawy cyrkowe rozwijają koordynację ruchową, wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności oraz zyskują motywację do dalszego samodoskonalenia. Dziękujemy za świetną rozrywkę obfitującą w niezapomniane wrażenia.