Wigilia szkolna

22 grudnia 2023 r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbyło się wigilijne spotkanie dla społeczności szkolnej z racji świąt Bożego Narodzenia. W tym roku program bożonarodzeniowy przygotowały panie: Bożena Kwiatkowska i Maria Koprucha. Oprawę muzyczną i repertuar kolęd i pastorałek przygotował pan Sławomir Kwiatkowski. By zaznaczyć klimat tych świąt panie przygotowały również dekorację zawierającą najważniejsze symbole świąt Bożego Narodzenia: choinkę, żłóbek, świece, siano, gwiazdki, anioły itp. Po odczytaniu ewangelii przez uczennicę klasy VII Klaudię Janicką i odmówieniu modlitwy wszyscy składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem. Na zakończenie spotkania pani dyrektor szkoły Marta Magier złożyła życzenia świąteczne Gronu Pedagogicznemu, rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły. Życzyła wszystkim błogosławionych, pełnych pokoju, spokoju, miłości i radości świąt Bożego Narodzenia, a także pomyślności w pracy zawodowej i życiu rodzinnym, a uczniom radości, powodzenia w nauce i samych dobrych ocen.