Święto Pieczonego Ziemniaka 2019

Dnia 16 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się „ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”. Uczniowie klas starszych z niecierpliwością oczekiwali na ten dzień. W naszym szkolnym święcie uczestniczyli uczniowie klas od zerowej do ósmej. Wielką niespodziankę sprawiła wszystkim piękna jesienna pogoda. Maluchy dzielnie pokonywały długą dla nich trasę wędrówki do lasu. Po dotarciu na wyznaczone miejsce wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali ognisko. W czasie pobytu w lesie dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju grach i zabawach terenowych. Jedną z głównych atrakcji tego święta było pieczenie ziemniaków, kiełbasek i jabłek oraz ich konsumpcja.

Wszyscy wrócili do szkoły umorusani pyłem pieczonych ziemniaków, ale w wyśmienitych humorach pełni niezapomnianych przeżyć i nowych doświadczeń.

Zapraszamy na kolejne spotkanie za rok…