Święto Pieczonego Ziemniaka 2016

16 września 2016 roku w naszej szkole odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Uczniowie klas starszych z niecierpliwością oczekiwali na ten dzień. W naszym szkolnym święcie uczestniczyli uczniowie klas od pierwszej do szóstej. Wielką niespodziankę sprawiła wszystkim piękna, jesienna pogoda. Maluchy dzielnie pokonywały długą dla nich trasę wędrówki do lasu. Po dotarciu na wyznaczone miejsce wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali ognisko. W czasie pobytu w lesie dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju grach i zabawach terenowych. Jedną z głównych atrakcji tej wyprawy było pieczenie kiełbasek, jabłek i ziemniaków oraz ich konsumpcja. Pyszne kiełbaski upieczone własnoręcznie na ognisku smakują znakomicie.

Wszyscy wrócili do szkoły umorusani pyłem pieczonych ziemniaków, ale w wyśmienitych humorach, pełni niezapomnianych przeżyć i nowych doświadczeń.

Zapraszamy na kolejne spotkanie za rok…