Pokaz iluzjonisty

Dnia 10 czerwca 2019 r. o godz. 07:30 w naszej szkole odbył się niecodzienny pokaz Ryszarda Goclana – iluzjonisty. W widowisku wzięli udział uczniowie klas: 0 – VII. Pokaz magii i iluzji zachwycił wszystkich widzów. Uczniowie z zapartym tchem oglądali widowisko. To co niemożliwe w rękach iluzjonisty stawało się możliwe i wciąż zadajemy sobie pytanie „Jak on to zrobił?” Mistrz iluzji zaprezentował wiele magicznych sztuczek np: łączenie metalowych obręczy i różnokolorowych chustek, wyciąganie kilkunastu piłeczek pingpongowych z ust. Oprócz tych całkiem niezwykłych sztuczek znalazły się też zwykłe, jak żonglowanie piłeczkami. Do swoich sztuczek zapraszał uczniów z widowni, aby mu asystowali. Uczniowie mogli z bliska przyglądać się wykonywanym sztuczkom i nawet próbowali swoich sił jako magicy. Niestety nie udało się. Magik zalecił swoim asystentom dużo ruchu na świeżym powietrzu i spożywanie dużej ilości warzyw i owoców. Zobaczymy czy to pomoże, aby stać się iluzjonistą. Obejrzyjcie zdjęcia z pokazu.