Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020

Za nami bardzo trudny i nietypowy rok szkolny, nietypowe było również jego zakończenie.

26 czerwca 2020 r. wychowawcy rozdali świadectwa promocyjne i świadectwa ukończenia szkoły w wyznaczonych godzinach i salach lekcyjnych zachowując wszelkie środki ostrożności.

Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, ale zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i dotarliśmy do końca roku szkolnego.

Bardzo dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, a przede wszystkim Uczniom za wytrwałą pracę i zaangażowanie w zdalne nauczanie, absolwentom życzymy dobrego startu w wybranych przez siebie szkołach, wszystkim zdrowych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Uczniowie nagrodzeni w roku szkolnym 2019/2020:

Klasa I: Edel Piotr, Stasak Zuzanna
Klasa II: Król Szymon, Mikuła Dawid
Klasa III: Jonasz Bartłomiej, Brożek Sandra, Janicka Klaudia, Magier Łucja
Klasa IV: Podgórski Rafał, Podyma Rafał
Klasa V: Król Jakub, Daniło Marta, Daniło Joanna, Domański Krzysztof
Klasa VI: Pakuła Amelia, Tomiło Weronika, Brożek Natalia, Małysz Klaudia, Kwieciński Kacper, Zdybel Daniel, Daniło Adam
Klasa VII: Szewczyk Natalia, Brożek Oliwia
Klasa VIII: Kwiecińska Julia, Król Kacper, Prus Patryk, Magier Ewelina