Klaun Walduś i Bonifacio!

Dnia 15 grudnia 2017 r. o godz. 7:30 naszą szkołę ponownie odwiedził przesympatyczny klaun Walduś. Tym razem towarzyszył mu przyjaciel Bonifacio. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0-VII. W tym roku hasłem jego programu było: Higiena to ważna sprawa, dobrego zdrowia to podstawa! Klaun Walduś bawił nas swoim wesołym repertuarem. W ciekawy sposób przedstawione zostały treści, mówiące o konieczności dbania o codzienną higienę. Zwracał on również uwagę na ważność aktywności ruchowej w życiu człowieka. Widownia nie tylko z uwagą oglądała występ, ale brała też czynny udział w niektórych jego sztuczkach. Zaprezentowane przez gościa śmieszne scenki nie tylko bawiły, ale i uczyły zasad higieny. Walduś” zadawał ciekawe i podchwytliwe pytania, na które uczniowie musieli odpowiedzieć, a za poprawną odpowiedź otrzymywali słodkie niespodzianki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i skupieniem oglądały przygotowany program. Dziękujemy naszemu przyjacielowi szkoły Waldusiowi za świetną rozrywkę obfitującą w niezapomniane wrażenia.