Kartka dla Obrońców Granic

W listopadzie nasza szkoła włączyła się do akcji „Kartka dla Obrońców Granic”.

Uczniowie wykonali prace plastyczne w formie kartek, aby dać wyraz wsparcia i podziękować żołnierzom wojsk operacyjnych Sił Zbrojnych RP, żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszom Straży Granicznej oraz Policji, broniących wschodniej granicy Rzeczypospolitej Polskiej. Służby mundurowe strzegą granicy przed zagrożeniami związanymi z działaniami wojny hybrydowej, wykorzystującymi instrumentalnie trudne położenie nielegalnych imigrantów. Pod opieką pani Renaty Rząd dzieci przygotowały 25 kartek. Prace były wykonywane jako rysunki różnymi technikami. Zostały w odpowiedni sposób zapakowane i przesłane do Sekcji Komunikacji Społecznej w Lublinie. Życzymy żołnierzom i funkcjonariuszom, by sytuacja na granicy polskiej unormowała się jak najszybciej i aby bezpiecznie wrócili do swoich rodzin.