Grzeczność i kultura osobista… Clown Walduś w naszej szkole

„Grzeczność i kultura osobista to jest sprawa oczywista” – pod takim hasłem bawił nas clown Walduś. Po raz kolejny zawitał do nas 10 października 2018 roku i pokazał nam kilka swoich nowych sztuczek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0-VIII. Podczas wspólnej zabawy dzieci wykazywały się sprytem i sprawnością. Magiczne sztuczki, wesołe scenki, niecodzienne rekwizyty, muzyka i taniec były podstawą naprawdę dobrej zabawy. Nie zabrakło także podchwytliwych zagadek i ciekawych zadań. Dzieci z wielkim entuzjazmem stawiały czoło wyzwaniom Waldusia. Śmiechu było co niemiara! Ten pełen humoru występ dostarczył uczniom nie tylko wiele radości, ale i kilka cennych wskazówek. Clown poprzez zabawę zwrócił uwagę na to, jak ważna jest w życiu grzeczność i kultura osobista każdego człowieka. Chętni uczniowie wcielając się w różne postacie mieli możliwość występów. Dzieci nagradzane były słodyczami i brawami. Występ Waldusia wprowadził wszystkich w dobry nastrój. Chwile spędzone z naszym wesołym gościem minęły bardzo szybko, a zabawa była naprawdę wspaniała! Niezwykły clown żegnając się z uczniami zaprosił na następne spotkanie.