Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy inaczej. Wszyscy uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do lasu. Wielką niespodziankę sprawiła wszystkim piękna słoneczna pogoda. Maluchy dzielnie pokonywały długą dla nich trasę wędrówki do lasu. W wyznaczonym miejscu uczniowie klas starszych przygotowali ognisko, w tym czasie najmłodsi uczestniczyli w konkursie malowania twarzy. Zabawy w lesie były wielką atrakcją dla najmłodszych uczestników. Była pogoń i poszukiwanie ukrytego skarbu, chowanie się przed poszukującym oraz podchody.

Jedną z głównych atrakcji było pieczenie kiełbasek i jabłek, które potem z apetytem pałaszowano. Pyszne kiełbaski upieczone własnoręcznie na ognisku smakują znakomicie. Mnóstwo emocji, radości, trochę niepokoju, bo ten las taki wielki, zdobywanie nowych doświadczeń, wypatrywanie zwierząt i plany, by koniecznie podchody powtórzyć. Dzieci, pełne wrażeń, wróciły do szkoły, gdzie jeszcze czekały na nich inne słodkości z okazji Dnia Dziecka.