Cyrk Focus

20 maja 2019 roku o godz. 09:10 w naszej szkole ze swoim przezabawnym repertuarem gościł cyrk Focus. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 0 – VIII wraz ze swoimi wychowawcami. Na program występów składały się niesamowite pokazy akrobatyczne, świat magii i iluzji, akrobacje na mini rowerku, żonglerka piłkami i maczugami cyrkowymi, zabawy z tresowanymi zwierzętami. Każdy chciał pogłaskać utalentowanego pieska, wyczarowanego królika i debiutującego na arenie cyrkowej legwana. Uroczy i zwariowany klown Maniuś prezentował mrożące krew w żyłach pokazy fakira. Zachwyceni uczniowie z zaciekawieniem podziwiali pokazy sztuki cyrkowej. W niektórych sztuczkach mogły również spróbować własnych sił, by przekonać się, że nie tak łatwo być akrobatą. Wszyscy byli zachwyceni występami. Radości i wrażeń było co nie miara! Atrakcyjny i ciekawy program widowiska przyniósł uczniom wiele radości i uśmiechów.