Wyjazd do Sali Zabaw POWERLAND w Biłgoraju

21 marca 2023 roku dzieci z klas 0 – III pod opieką nauczycielek p. Anny Chmura, p. Marii Koprucha i p. Bożeny Kwiatkowskiej wybrali się do sali zabaw POWERLAND w Biłgoraju. Sala zabaw wspaniale wyposażona. Uczniowie mieli do dyspozycji zjeżdżalnie pontonowe, tubowe spiralne, trampoliny, armatki, basen z piłeczkami, przejście przezroczystą kładką, most wiszący, piramidki, dmuchany zamek, ścianki wspinaczkowe.

Poprzez zabawę rozwijali koordynację wzrokowo – ruchową oraz ogólną sprawność motoryczną. Wspólna zabawa sprzyjała integracji wszystkich uczestników wycieczki. Czas spędzony w sali zabaw przyniósł wiele radości o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci. Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy z wycieczki.