Wycieczka do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”

W dniu 11 czerwca 2018 r. uczniowie z naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”. Tam czekała na nas pani przewodnik oraz wspaniałe atrakcje:

• zwiedzanie Muzeum Iluzji oraz Latającej Chaty Tajemnic,
  • zabawa przy lewitujących kuleczkach, zdjęcia z głową na patelni oraz rzut oka do Studni Nieskończoności,
  • szukanie rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu i zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym  Labiryncie,
  • wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia oraz spacer przez Lasek Doświadczeń,
  • spacer Ścieżką Złudzeń oraz zabawa na polu dmuchańców,
  • zaduma przy Niemożliwym Trójkącie, partyjka Gigantycznych Szachów oraz Mega Chińczyka,
  • Kraina Łamigłówek oraz wizyta przy Meblach Olbrzyma oraz wspólne budowanie z Gigantycznych Klocków,
  • świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku,
  • zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnami oraz wizyta w tajemniczym Pokoju Amesa.

Zmęczeni, ale radośni zjedliśmy obiad, a później mogliśmy kupić pamiątki i jeszcze raz skorzystać z ulubionych atrakcji parku. Nasz wyjazd był świetnym połączeniem miłej zabawy i atrakcyjną formą edukacji. Może kiedyś jeszcze tam wrócimy.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały: p. Anna Chmura, p. Renata Rząd, p. Dorota Kiełbasa, p. Ewa Kniaź – Pawelczyk.