Rozpoczęcie roku szkolnego

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w ograniczonej formie 1 września 2020 r.

O godz. 8.00 chętnych uczniów i rodziców zapraszamy na Mszę Świętą, którą odprawi w Kościele św. Mateusza w Chłaniowie ks. Jerzy Koma.

Następnie o godz. 8.30 uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udadzą się do szkoły, gdzie w klasach odbędą się spotkania uczniów klas z wychowawcami celem przekazania niezbędnych informacji.

Dziecko kl. 0 i I może wejść z 1 rodzicem.

Rodzice uczniów kl. II – VIII pozostają na zewnątrz budynku.

Porządek spotkań:

godz. 8.30 – klasa 0 i I – sala nr 14
godz. 8.30 – klasa II i III – sala nr 4
godz. 8.40 – klasa IV – sala nr 3
godz. 8.40 – klasa V i VI – sala nr 1
godz. 8.45 – klasa VII – sala nr 5
godz. 8.45 – klasa VIII – sala nr 2

godz. 8.45 – zebranie dyrektora z rodzicami – teren przy placu zabaw (w przypadku deszczu – sala gimnastyczna)

Uwaga!

1. Uczniowie pojedynczo wchodzą do budynku szkoły.
  2. Zakrywają usta i nos maseczką, przyłbicą lub np. półprzyłbicą.
  3. Dezynfekują ręce.
  4. Po wejściu do sali zajmują wyznaczone miejsca.
  5. Po zajęciu miejsc uczniowie mogą zdjąć maseczkę osłaniającą. W kontakcie z nauczycielem bliższym niż 1,5m oraz w trakcie poruszania się po części wspólnej szkoły (korytarze, szatnia, toaleta) obowiązuje osłonięcie ust i nosa.
  6. Po zakończeniu spotkania z wychowawcą uczniowie kierują się pod opieką wychowawcy do wyjścia.

Wytyczne dla szkół i placówek – wrzesień 2020