Akcja „Twój Dar Serca dla Hospicjum”

Nasza szkoła już po raz kolejny bierze udział w akcji charytatywnej „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. Celem tego przedsięwzięcia jest zbiórka środków finansowych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Akcja będzie trwała od  1 kwietnia do 17 maja 2019 r. Zbiórka pieniędzy do puszki będzie odbywała się w szkole, a także dzięki uprzejmości naszego ks. proboszcza Jerzego Komy w kościele w Chłaniowie.

Otrzymane wsparcie finansowe będzie przeznaczone na:

• zakup leków,
  • zakup środków higienicznych,
  • zakup materiałów opatrunkowych,
  • zakup sprzętu medycznego,
  • naprawy sprzętu medycznego.

Uczniowie z naszej szkoły, angażując się w to przedsięwzięcie, będą mieli możliwość lepszego zrozumienia potrzeb swoich rówieśników, terminalnie i nieuleczalnie chorych dzieci, które bardzo cierpią i potrzebują wsparcia.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców naszej parafii do udziału w akcji.