Akcja „Twój Dar Serca dla Hospicjum”

Nasza szkoła już po raz kolejny bierze udział w akcji charytatywnej „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. Celem tego przedsięwzięcia jest zbiórka środków finansowych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Akcja będzie trwała od 26 lutego do 27 kwietnia 2018 r. Zbiórka pieniędzy do puszki będzie odbywała się w szkole, a także dzięki uprzejmości naszego ks. proboszcza Jerzego Komy w kościele w Chłaniowie.

W tym roku otrzymane wsparcie finansowe Lubelskie Hospicjum im. Małego Księcia przeznaczy na zakup leków, środków higieniczno-opatrunkowych dla podopiecznych, zakup sprzętu medycznego, naprawy i zakup części zamiennych do sprzętu medycznego.

Uczniowie z naszej szkoły, angażując się w to przedsięwzięcie, będą mieli możliwość lepszego zrozumienia potrzeb swoich rówieśników, terminalnie i nieuleczalnie chorych dzieci, które bardzo cierpią i potrzebują wsparcia.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców naszej parafii do udziału w akcji.