Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017 roku zebraliśmy się, aby wspólnie zakończyć rok szkolny 2016/2017. Uroczystość ta tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą odprawioną o godz. 8:00 w miejscowym kościele przez księdza Jerzego Koma. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 9:00  nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Marta Magier. Uczniowie klasy piątej i szóstej przygotowali występ artystyczny. Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom z celującymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem, laureatom licznych konkursów powiatowych i wojewódzkich, świadectwa z wyróżnieniem, stypendia naukowe ufundowane przez Wójta Gminy Żółkiewka Pana Jacka Lisa. Listy gratulacyjne dla rodziców nagrodzonych uczniów wręczał Pan Wojciech Kaczmarczyk. Pozostali otrzymali świadectwa po zakończeniu akademii w swoich klasach. Na szkolnej uroczystości było obecnych wielu rodziców, dumnych ze swoich dzieci. Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wakacji bezpiecznych, udanych, pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń. Następnie uczniowie i rodzice spotkali się ze swymi wychowawcami w klasach, gdzie dziękowali nauczycielom za ich trud, cierpliwość i poświęcenie.

Do zobaczenia we wrześniu!