Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto, każdy z nas je zna i szanuje. Z tej okazji dnia 29 maja 2018 r. o godz. 10.30 najmłodsza społeczność naszej szkoły – dzieci z klas 0 – III, dziękowała swoim rodzicom za trud wychowania. Nad częścią artystyczną czuwały nauczycielki: Maria Koprucha, Anna Chmura, Renata Rząd i Bożena Kwiatkowska.

Pani dyrektor Marta Magier powitała wszystkich zebranych i złożyła rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość oraz kochające serce. Tatusiom dziękowały za ich pracę, mądrość i ojcowski autorytet. Niektórym mamom kręciła się łezka w oku, a na twarzach tatusiów malował się uśmiech i duma ze swoich pociech. Rodzice gromkimi brawami nagrodzili występ swoich dzieci. Na koniec uczniowie wręczyli rodzicom drobne upominki. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i bardzo radosna.

Dziękujemy pani Agnieszce Edel za słodycze przygotowane dla dzieci.