Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22.01.2019 roku o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej w Chłaniowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie pani dyrektor Marta Magier przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Babcia i dziadek – rozpieszczają, kochają bezwarunkową miłością, pozwalają prawie na wszystko. Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez nich. Babcia jest często pierwszą nauczycielką życia. Ma nieskończoną cierpliwość, by odpowiadać na tysiące pytań. Dziadek zna wiele ciekawych historyjek, trudno się z nim nudzić, choćby przez chwilę. W podzięce za ich miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i otwarte serce uczniowie klasy O – III przygotowali część artystyczną pod tytułem „Moja babcia i mój dziadek, to wspaniali są dziadkowie”. Za całokształt tej uroczystości były odpowiedzialne panie: Bożena Kwiatkowska, Maria Koprucha i Anna Chmura. Nasi mili goście słuchali z zainteresowaniem ciekawych wierszy i piosenek. Po części artystycznej dzieci wręczyły dziadkom piękne laurki. Świętowaniu nie było końca. Towarzyszyło nam dużo humoru i radości. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową. Życzymy wszystkim dziadkom dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń. Szczególne podziękowania ślemy dla państwa Barbary i Henryka Szewczyków, którzy ofiarowali słodkości dla wszystkich dzieci.